Nainen, jos olisit vakavasti sairas ja kuolemassa voistko harkita antavasi muutaman kilttimiehen kokea ensi kertaa seksiä aisen kanssa?
Emme tietenkään toivo tätä mutta jos näin olisi. Voisitko tehdä tallasen hyvän työn lähimmäisellesi?
Kommentit (7)
Kilttimiehet menee nyt takaisin Skotlantiin kyselemään tyhmiä.
No se nyt olis viimeinen asia, että antaisin jonkun oksetuksen koskea muhun, mitä sun päässä liikkuu, ai niin, ei mitään!
Tottakai, jos mies vain jaksaa kääntää mut vatsalleen sairaalasängyssä, niin saisi panna kakkoseenkin niin paljon kuin sielu sietää. Terminaalivaiheen kipulääkitykseni takia ei tarttis edes liukkaria. Ja suunkin saisi panna kunhan vain happiviikset teipattaisiin ensin hyvin kiinni. Sehän olisi hyvää vaihtelua kuolemansairaalle saada jotain muuta velliä kurkusta alas kuin sitä sairaalan tarjoamaa velliä.
Mistä sitä skotteja siihen hätään löytää?
Eikös tämän kysymyksen pitäisi olla toisin päin, eli antaisiko nainen kilttimiehelle jos kilttimies olisi kuolemassa ja se olisi kilttimiehen viimeinen toive? Joku voisi ehkä antaakin säälipillua tällöin silkasta armosta. Mutta ei noin päin, että nainen olisi henkitoreissaan ja joku luuseri tunkisi viereen kalu kovana!
Mitä helvettiä nyt ihan oikeasti?