Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä mieltä henkilöstä ihmisestä

Vierailija
21.07.2025 |

Jos hän tietää, että erään henkilön  ulkonäköä on sabotoitu rikoksin ja esittää tämän muka pienenä hauskana harmittomana näpäytyksenä vaan tai tietenkin muille, jotka ei tiedä rikoksista ja sabotoinneista esittää muka jonain sattumana. Kumpikin sairasta ja helvetin noloa, kun totuudet tulee ilmi!. On jo tullutkin miua ei puolueettomalle taholle ja nekin jotka puolueettomia eivät taas tsjua mitä kaikkea oikeasti on! 

Nynnyyyy oletko sinä enää nuori ja nainen?

Nynnyy tehdäänpä sille törkyrikoksia!

Vihje: Rikokset, hormonit ja paljon muutakin järkyttävää. 

Salaa hormoneja? Ei mahdollista vai?

Valitettavasti ap saanut selville, että todella vastenmieliset asiat on mahdollista tässä maailmassa ja toteutettuna sellaisten ihmisten toimesta, jotka ovat koulutettuja ja myös valta-asemaa toteuttaa niitä.

Syylliset ei olekaan ne keitä esitetään ja idarit ei tajua! 

Se yksi kouluttamaton nainen tietää kaiken, ihan kaiken ja paskakasat luuli, että se ei tule tajuamaan? Nyt tarvitaan oikeasti niitä puolueettomia, jotka ovat hyvyyden eikä pahuuden puolella, eikä pelkästään sellaista teennäistä hyvyyttä eli luulee olevansa hyvyyden puolella mutta ei ole. Näitä riittää kun ei älyä ole. 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
21.07.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rauhoitu ja mene lepäämään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla