Minkä takia kaikki somevideoita tekevät naiset heiluttelevat sormia kameralle?
Joka ikinen akka heiluttelee kättään ja sormiaan samalla kun selittää kameralle jotain. Takuuvarmasti ne sormet sieltä heilahtaa ruutuun alta aikayksikön ja niitä heilutellaan puheen tahtiin 😂. Voisiko joku nainen selittää mikä juttu tää on? Miksi? Näyttää naurettavalta.
Kommentit (9)
Vierailija kirjoitti:
Liity kumppaniohjelmaan ja ansaitse rahaa kanssani🔥! Napsauta https://temu.to/k/etqp23ll9xf tai hae sovelluksessa inv996822, rajattomat provisiot ja ilmaista rahaa odottamassa sinua📈!
(Linkittämällä youtube/tiktok tai instagram tilin voit saada jopa 214e luoton Temulle!)
Napsauttamalla linkkiä https://temu.to/m/ue7jay51pqf saat 💰100€:n kuponkipaketin!
(Uusille sekä palaaville käyttäjille)
Mene jauhelihamies roskiin, kiitos
Vierailija kirjoitti:
Ihanko kaikki?
Enemmänkin.
Minua ärsyttää se kynsillä naputtelu. Joka v*tun tavaraa pitää kynsillä naputtaa.
En tiedä. Ei tuu koskaan katsottua naisten somevideoita. Tylsyyden takia. M40
En tiedä somevideoista, mutta mä ainakin puhun myös käsilläni. Olen tehnyt niin aina. En osaa hävetä sitä enkä todellakaan aio opetella siitä pois. Olen vain sellainen.
Kai se on jotain itsetehostusta, vähän kuin joku vanha kiukkuinen mummo heristämässä sormea samalla kun toruu naapurin kakaroita