Kauanko Purraa ja Orpoa vielä täytyy
katsella.
Suomi on veloissa, täytyy säästää, täytyy nostaa Suomi menestymään.
Juu, tämä peli ei enää käy, tykkäsi lettiänsä kampaamossa värjäyttänyt sote-ryöläinen, aukoi päätään oikein antaumuksella aikana jolloin pesukarhut olivat tapetilla.
No, meneekö nyt hyvin, siellä sotessakaam. Leikataanko, kaikesta muusta paitsi site-tyypin palkasta!
Ketään ei kiinnosta, kun Purra häätää bihmisiä kodittomiksi, kun ihmisillä on hätä. Sitten kyllä huudetaan kun Purra poistaa työttömyyskassojen jäsenmaksun verovähennysoikeuden!
T
Kommentit (3)
Suomessa pitäisi pystyä myös haastamaan hallinto helpommin vastuuseen tekemisistään. Mielenkiinnolla odotan matsia Harvardin kouluttamat huippulakimiehet vs Trumpin huumeissa riehuvat öyhöt.
Te pienituloset saatte syödä samaa paskaa nyt mitä me keskituloset syötiin 2019-2023
Mikä pakko sinun on katsella Orpoa ja Purraa? Laita seinälle kuvia Lindtmanista, Koskelasta ja Virrasta ja ihaile niitä.