Miehelle orgasmi pepusta
Hei, katselin tuossa aikuisviihdettä ja näin videon missä nainen kirjaimellisesti sormetti miestä peppuun koskematta penikseen lainkaan ja mies sai orgasmin ja spermat lensi. Onko tämä todella mahdollista ? Tekisi mieli ehdottaa aviomehellä tätä, oli jotenkin syntisen kiihottavaa. En kehtaa ennenkö olen varma voiko näin tehdö vai oliko jotenkin feikattu ;)
N36
Kommentit (16)
Kyllä tuo on mahdollista. Mies voi saada eturauhasorgasmin ilman että penikseen kosketaan ollenkaan. Orgasmi on kuulemma tajunnan räjäyttävä. Olen itse kokeillut sitä eturauhaskiihotimella ym onnistumatta siinä. Eli on vaikeaa mutta ei mahdotonta. Ehdota ihmeessä miehellesi ja voi aloitaa vaikka suihin oton yhteydessä sormettamaan miestäsi. Vaikka kumihanska käteen ja liukkaria. Miehen orgasmi tuntuu paremmalta kun sormetat häntä orgasmin hetkellä.
Voit sormella hyväilyä miehen eturauhasta, muistat vaan käyttää liukkaria kun työnnät sormesi sisälle peppuun koukistat sormea eturauhasta sormenpäällä hyväillen teet miehellesi mahtavan orgasmin.
On todellakin, olen saannut lukemattomia orgasmeja kalulla, sormella ja ihan vaan peräloosteria nuolemalla ja nämä kaikki siis niin, että kaluun ei ole koskettu.
Jaksuhaleja kaikille, Gudmund.
Naiseni kun nai minua pyllyyn lantio strap onilla saan tajunnan räjäyttäviä orgasmeja. Olen kontilla ja hän panee minua takaapäin pitäen lantiosta kiinni. Taitan vartaloani niin että alkaa tuntumaan kun osuu eturauhaseen. Mielihyvä on sanoin kuvaamaton ja sitten laukean sperman lentäessä koskematta kulliin.
Suomen Perusta ajatuspajan Anaalisen Alueen Autuus -pamfletti avaa näitä asioita valtavasti.
Soita ja kysy: 040 664 9017 / Simo
Hei tuon ap.n mies on varmaan homo!!
Ihana olla peilin edessä P E P P U pystyssä kun nään peilistä kun ihana vaimoni tulee takaa isolla dildolla ja panee rakkaudella , suutelee niskaa ja raapii selkää kun olen lauennut.
Vaimo saa tuon jälkeen kuningattaren hoidon.
Saattaa tulla lämmin tuulahdus samalla vaimon naamaan kun oikein ronkkii.
Itsekin nautin kun vaimo panee takaapäin dildolla ja tykkään olla pantava!
Vierailija kirjoitti:
Ihana olla peilin edessä P E P P U pystyssä kun nään peilistä kun ihana vaimoni tulee takaa isolla dildolla ja panee rakkaudella , suutelee niskaa ja raapii selkää kun olen lauennut.
Vaimo saa tuon jälkeen kuningattaren hoidon.
Katsoitko ensin videoita vai miten kokeilitte tätä ensimmäisen kerran?
Miksi mies voi työntää naisen perseeseen sormen mutta nainen tarvitsee kumirukkasen
Pienten lasten perheen iskät ovat herkkiä peppukoskettelulle ja laukeavat herkästi sitä stimuloitaessa.
Ei todellakaan saa. Se on näiden homopettereiden propagandaa. Täysin mahdottomuus myös fysiologisesti.
Vierailija kirjoitti:
Miksi mies voi työntää naisen perseeseen sormen mutta nainen tarvitsee kumirukkasen
naisen kuuluu käyttää kumirukkasta ja liukkaria jos Mies on pantavana
se kuuluu olla näin
Jos nainen nuolee kielellä ja se kiemurtelee sisällä niin laukean kyllä. Penistä ei kovin tarvitse stimuloida.