Seksifantasia työkaverista
Olen nainen ja olen nähnyt seksiunta miespuolisesta työkaveristani ja nyt en saa ajatusta pois mielestäni että voisin salaa harrastaa villiä seksiä hänen kanssaan. Olen pelkästä ajatuksesta koko ajan aivan märkä ja kiimassa. Onko perheellinen mies helppo houkutella ja vietellä kunnon panoon?
Kommentit (11)
Perheellisenä miehenä sanoisin että kannattaa jättää fantasian tasolle. Pano voi tulla, mutta veikkaan että draamaa tulee sitäkin enemmän.
Jokunen naispuolinen koitti houkutella. Hölmöintä oli, että fantasioin seksistä heidän kanssaan, mutta livenä ei haluttanut yhtään. Vaimo vei voiton. Osa ymmärsi yksi otti herneen nenään, kun ei auttanut vaikka tarjosi kaikkia kolmea reikää. Hän oli ikisinkku miesten syöjä.
Kannattaa vihjaista fantasiasta ja antaa miehen tehdä päätös.
Onnea vaan. Mä en uskalla ehdottaa edes sinkulle työkaverille.
Eivät kaikki perheelliset miehet ole täydellisiä kopioita toisistaan. Kysymällähän se selviää.
Itsekin olen perheellinen mies ja haluaisin ajatella, että kyseisessä tilanteessa kieltäytyisin kohteliaasti. Mistäs sitä kuitenkaan etukäteen tietää miten yllättävässä tilanteessa käyttäytyy.
Älä ap huoli, minä ja varmaan muutkin miehet olen fantasioinut kaikista pantavan näköisistä 25-55v naispuolisista työkavereista. Mutta vain Nooran kanssa haluaisin oikeasti seksiä.
M52
Tuosta perheellisestä miehestä en osaa sanoa, mutta ainahan voit kysyä, suoraan tai kierrellen. Tai jos fasiliteetit työpaikalla toiminnalle suotuisat, niin ota kuva kiimaisesta pillustasi, laita viesti Tule! kuvan kanssa, niin nopeasti tulee, joko mies, tai lopputili.
Naisvaltaisiella alalla työssäolevana lähinnä turhauttaa ihastuvat työkaverit, vaikka omissa mielikuvissa yksi sun toinen onkin käynyt.
Älä tee sitä,itse koukussa ja panemassa työkaveria vaikka kotona vaimo ja lapset..
30v nuorempi nainen nostaa kyllä itsetuntoa,varsinkin kun työkaverit puhuu hänestä ja koittavat pokata...tietämättä minä panen monta kertaa viikossa..kiitos ja anteeksi :D
Perheellisenä miehenä sanoisin että kannattaa suoraan ehdottaa. Panon saat ja veikkaan että draamaa ei tule koska mies ei halua erota.
Toimistolla useampaakin naista panneena suosittelen tätä kaikille joilla himoja on.
No, osaat näköjään kirjoittaa, niin oletan että osaat myös puhua? Se on niin helppoa vietellä mies, sanot vaan, mennään panemaan!