Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten miehelle annetaan mahdollisuus?

Vierailija
25.09.2024 |

Kovasti sellaisia vaaditaan annettavaksi. 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Annat mahdollisuuden tai et anna mahdollisuutta. Saat päättää ihan itse.

Vierailija
2/4 |
25.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Annoin mahdollisuuden pettämisen jälkeen. Ymmärrän, että 15 vuodessa moni asia on muuttunut ja miksi ehkä haki seuraa muualta.

Käsittelimme asian juurta jaksaen ja puhuimme vaikeista asioista. Hän kertoi minulle kaiken mitä halusin tietää vaikka se ei ollut hänelle helppoa. En edes halunnut tietää kaikkea mutta kysyin, koska se olisi jäänyt roikkumaan välillemme kuin Damokleen miekka.

Kummatkin meistä on valmiita siihen: hän tietää tehneensä väärin ja paljonko se loukkasi mua, minä tiedän että en vatvo asiaa ja heitä sitä hänen silmilleen. 

Tällä hetkellä suhteemme voi paremmin kuin pitkään aikaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

En oikein ymmärrä. Useimmiten kai puhutaan, että lähtisi treffeille miehen kanssa, joka ei kuvan ja ilmoituksen mukaan kiinnosta. Miksi ihmeessä? Ei se kiinnostamaton mies muutu sen paremmaksi vaikka tuhlaisi häneen treffeihin menevän ajan. 

Vierailija
4/4 |
25.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

MGTOW