Voiko nainen saada orgasmin pissaamisesta?
Viikonloppuna kaveriporukalla baarissa ja pari kaveria puhui tästä että se tunne on järisyttävä kun pissa tulee pitkän pidättämisen jälkeen? Itse en ole tätä tunenut niin kiihotuksena. Pitääköhän paikkaansa?
Kommentit (9)
No en ainakaan minä saisi.
Pidättäminen tai pissaaminen eivät edes tunnu sillä alueella, joka on minulla ns erogeeninen eli pillun sisällä.
Ja Huom. Olen Squirttaava nainen
Ei, mutta kunnon ummetuspaskan saaminen suolesta ulos kovan väännön jälkeen tuntuu melkein paremmalta kuin orgasmi!
En mä siitä orkkua saa mutta muuten musta on kiihottavaa pidätellä pissaa. Samoin kiihottaa jos pissaan niin että joku (mies) näkee tai katselee, tai jos kusen jonnekkin epäsopivaan paikkaan.
Tuntuuhan se ihanalta kun pääsee vapauttamaan ratkeamistilassa olevan rakon mutta ei se mikään orgasmi sentään ole.
Ehkä pitäisi saada orgasmi kun rakko on aivan räjähtämässä ja päästää betonia leikkaava suihku lentämään samalla kun laukeaa. Yhdistelmä voisi olla mielenkiintoinen.
Monesti teen tätä että pidättelen rakon aivan äärimmilleen ja se tuntuu hyvältä.. Välillä meinaa tulla jo liian kiire veskiin
Taas sama pissafetissi tapaus tekee saman aloituksen.
Ihanalta tuntuu kun mieheni pissaa päälleni, suihkussa tai saunassa. Harvemmin saan samanaisesti itse pissattua, haluaisin kyllä ja mieskin olisi iloissaan. En tykkää kylläkään pidätellä, sattuu rakkoon.
Noup