Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies tekee aloitteen vain silloin kun haluaa itselleen pelkän käteenvedon

Vierailija
21.07.2024 |

Onko tuttua? Teen hokkuspokkus lähestymisiä, pitkiä/lyhyitä/vaihtelevia esileikkejä, suoraa ja epäsuoraa puhetta, pidän hygieniastani paljon huolta ja itseni viehättävänä. Silti, mies on kiimaisem näköinen vain sillon kun ruinaa kättä tai suikkaria. Jos kysyn leikkisästi tuleeko mitään takaisin ei muka tajua tai sanoo aina "Ei sitten." Niinkuin mitä aktuaalista v*ttua. Ihan kun naisensa mielihyvä ei kiinnostaisi lainkaan. Ei mitään palvelualttiutta tai halua tehdä minullekkin hyvää. Monesti kun jänet on jo tehty saan itselleni vain pyytämällä ja silloin ei puhu yhtään mitään tai yritä edes pitää hommaa enää kiihottavana. Vain jos minut tehdään ensin kiireellä niin hällä pysyy mielenkiinto. Tämä tietenkin on vaikeuttanut psyykettäni pitää kiihotus väkisin yllä ja luonut painetta tulla nopeasti, mikä hidastaa hommia. Tälläin antaa turhautumisensa varsinkin näkyä ja tunnelma latistuu kohdaltani entisestään.

 

Voisiko miehet vastata apuja? 

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
21.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainiin ja unohdin sanoa, että miehellä on selkeästi autismin kirjoa ehkä noin lievän ja keskiverron välimaastossa, jos on jotakin asteikkoa. Kaipaisin etenkin samankaltaisilta miehiltä näkökulmaa asiaan... Pelkään ettei mikään tule ikinä muuttumaan. Suhdetta on takana kuusi vuotta.

Vierailija
2/5 |
21.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleisesti ottaen minä teen lähes aina aloitteen molenminpuoliseen seksiin. Joskus vaistoan, että vaimoani ns. panettaa, ja jos en silloin tee aloitetta, ei seuraavaan kahteen viikkoon ole seksi mitenkään mahdollista. Pakit saan tyyliin "nyt ei yhtään huvita - mua väsyttää ihan hirveesti - mulla on vatsa kipeä/pää kipeä" ehkä joka kolmas kerta. Mutta kummallakin on tapana silloin tällöin pyytää toiselta, että "voisitsä hoidella mut". Tämä tarkoittaa aina odotusta nuolemisesta/suihinotosta ja pillun/kalun laukeamisesta toisen suuhun, ja siitä meillä on kirjoittamaton sääntö, että siitä ei kieltäydytä ilman hyvää syytä. Viimeisen 15v aikana kumpikin on aina toteuttanut toisen pyynnön. Ehkä me ollaan sen suuseksin suhteen pikkasen autistisia. Tai sitten kummallakin on terve hedonistinen tarve saada joskus vain nautintoa toiselta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
21.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisten rima miesten suhteen on todellakin helvetissä. 

 

Parempiakin olisi ollut tarjolla. Onko miehellä paljon rahaa vai mikä juttu. 6 vuotta sysipskaa seksiä, en vaan voi ymmärtää. 

Vierailija
4/5 |
21.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voisko alapää olla vähän väljä.

Vierailija
5/5 |
21.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä toisinpäin. Haluaisin kokonaisvaltaista monipuolista seksiä vaimoni kanssa, mutta hän tarjoaa vain käsihoitoja ja suihinottoja. Tosin tiedän että hän on bi, ja naiaet aina mielessä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän seitsemän