Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Matkatoimisto aloittaa matkat vilkkaasta seksiturismista tunnettuun maahan Yhtiö: Siitä ilmiöstä ei voi olla tietämättä

Vierailija
23.05.2024 |

Apollomatkat-matkatoimisto on ottanut Gambian kohdemaidensa joukkoon. Maa on seksituristien suosiossa, mutta yhtiön mukaan se ei vaikuttanut aluevaltaukseen.

Tyypillisesti juuri hieman varttuneemmat naiset lähtevät etsimään seuraa Gambiasta. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1f5f5e20-8c36-4907-9640-8e0c3b017c5a

Artikkelissa myös video suuseksisuojan valmistamiselle. 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.05.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Noniin mammat talvella lähdetään retkelle Gambiaan!

Vierailija
2/3 |
23.05.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä sitten? Matkatoimistot ovat vuosikausia myyneet matkoja esim. Pattayalle. Ihan sama asia, paitsi oikeastaan vielä pahempi, koska siellä monet "palveluntarjoajat" ovat ihmiskaupattuja lapsia. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.05.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta ne rannat, ai että! Koko länsiafrikan pitkänpitkä rannikko pelkkää valkoista hienoa hiekkaa, leveitä beacheja, turkoosi vesi lyö rantaan, palmut reunustaa rantaa..

Harmi vaan, että tuskin mihinkään näistä maista pystyy mikään länsimainen matkatoimisto väkeä tuomaan. 

Gambiaan onnistuu matkailu, siitä voidaan olla iloisia. Lähden varmasti ensi talvena.