Lue keskustelun säännöt.
YKSINHUOLTAJAT
14.05.2024 |
Miten usein pidätte omaa kivaa? Kumpi mieluummin. Aito vai lelu? Missä teette ? Vessa, sänky vai jokin muu?
Kommentit (5)
Täällä myös sänky tai sohva. Vähintään pari kertaa viikossa ja ensin tietenkin miehelle viestiä jos ei ole käymässä. Neljä alle 10v lasta niin pakko odottaa että käyvät nukkumaan.
Hyiiiii....vessa.
N36
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Oliskin mies kenet voisi pari kertaa viikossa pyytää käymään edes sängyssä. En todellakaan vessassa.
Miksi yksinhuoltaja masturboisi vessassa?
Niinpä..,varmaan häiriintynyt ja kuka ei ottaisi munaa, vaan käyttäisi mieluummin lelua. Sekin kuulostaa oudolle. Itse laitan sina myös viestiä vakkarille jos tulisi panemaan.
N35
Sänky tietenkin. Kuka vessassa hinkkaisi ja tietenkin aito. miesystävälle viestiä ja jos ei käymään tule niin pakko tyytyä leluun tai sormiin
Himokas N 34