Mitä kuuluu sille suomalais-australialaiselle perheelle, jonka äiti piti youtube-kanavaa? Mitä kuuluu lapsille?
Eikö tää äiti ollut perheineen asunut vähän aikaa Suomessakin ja sitten kaikkea vähän hämärää liittyi hänenkin touhuihin. Ne taisi kaikki pukeutua pelkkään valkoiseen ja jotain ?
Kommentit (12)
Eipä ole yhtään videoita tullut tänä vuonna. Jossain supistaan että äitee olis vaihtanut miestä.
Ilmeisesti ovat eronneet Paulin kanssa ja Tainalla uusi mies. Videoita ei ole tullut enää viime aikoina. Kaikinpuolin tosi hämärää touhua, aikuiset pojat vetelehtii kotona, tytär "myytiin" jollekin sekopäälle ja siitä suhteesta nyt taas vauva talossa. Käsittämätöntä menoa. Muistan ton perheen kun Jyväskylässä asuivat.
Redditistä voi lukee r/LicciardoToivolaSnark
Asuu Australiassa uuden miehen kanssa, vanhin poika Suomessa.
On käynyt faceliftissä ja lähteny uuden miehen mukaan. Jättänyt lapset keskenään.
Täällähän oli aikoinaan super pitkä ketju tästä perheestä. Sitten se muuttui yhtäkkiä kielletyksi aiheeksi ja ketjut aina hävisi. Saa nähdä saako edelleenkään näistä keskustella.
Sini Ariel? Mikäs miehen nimi olikaan.