Älkää viittikö onko ihmiset oikeesti
Niin yksinkertaisia, että oikeasti katsovat mitä yksi perhe ostaa kaupasta ja supisee siitä. No buhahaa vaan. Ei ne kato osta mitään järkevää ja terveellistä. Juu ei mitään, mut siellä kassakuiteissa on remix pussin lisäksi myös niitä ah kunnollisia hedelmiä ja salaattiakin lähes joka päivä, kuten myös ihan kunnon lihatuotteita, eikä pelkkää einestä. Ettäs tiedätte. Jos tuollaisia ajatelmia ja kyttäyksiä on, niin neuvoisin tuota perhettä ostamaan mahdollisimman paheksuttavia asioita ja paljon. Epäterveellistä mättöä, karkkia, limua.
Kun nuo terveysasiat kuten syöminen, juominen, (ja rahankäyttö niihin) liikkuminen ei ole kenenkään muiden, kun henkilän oma asia.
Neovokaa, neovokaa mitä kannattaa ostaa oi please neuvokaa.
Kommentit (20)
niin neuvoisin tuota perhettä ostamaan mahdollisimman paheksuttavia asioita ja paljon. Epäterveellistä mättöä, karkkia, limua. https://fadfay.com/
Is this also a question?
Is this asking a question?
Kannattaisikohan kyttäillä mielummin alkopuolta, jos kyttäilyä harrastaa.
When you meet one of our Mumbai escorts. These girls are not just beautiful they are trained in the art of conversation, charm, and companionship.
Everyone's choices are their own; let's focus on respect over judgement.
Great post thanks for sharing!
Söin just paketin keksejä kokonaan yksin. Niin eipä tiennyt kauppakyttääjä että yksinäni söin. Luuli varmasti että vieraita varten ostin.
Vierailija kirjoitti:
Söin just paketin keksejä kokonaan yksin. Niin eipä tiennyt kauppakyttääjä että yksinäni söin. Luuli varmasti että vieraita varten ostin.
Rebel!💪
mikä juttu tää on. alkanu 2024 ja tasaseen pastee jotain kummallisia linkkejä
avatkaa joku muutama :D ja raportoikaa mitä sielä on
Linkit eivät edes liity aiheeseen
Vierailija kirjoitti:
Linkit eivät edes liity aiheeseen
joo näyttäs tekstinperusteella olevan maksullisia naisia mutta mitä se onkin jotain muuta
Vierailija kirjoitti:
avatkaa joku muutama :D ja raportoikaa mitä sielä on
Huorien välitysfirmojen mainoksia dubaista.
Vierailija kirjoitti:
Minä syön pelkkää LIHAA.
Jatka samaan malliin hautaan asti... oot totosijalle kova 😝😝😝
On mielenkiintoista, kuinka paljon tuomiota voi saada yksinkertaisesta päivittäistavaraluettelosta! Jokaisella on omat mieltymyksensä ja valintansa ruoan suhteen, ja niitä on tärkeää kunnioittaa. Se, että perhe voi nauttia herkuista tai vähemmän terveellisistä esineistä, ei tarkoita, etteivätkö he tekisi myös tasapainoisia valintoja. https://gorillatag.io/