Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Me tarvitaan palstalle positiivisuushullu
19.01.2024 |
Olen sitä mieltä, että tarvitsemme palstalle positiivisuushullun, jonka mielestä kaikki on ihanaa :)
Kommentit (5)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Olishan se tosiaan vaihtelua tälle jatkuvalle kaiken vihaamiselle.
Se olisi tärkeää. Kivaa olla positiivinen. Ulkona pitäisi näkyä kuu.
Juu hyvänmielen ketjuja lisää :) tosin taitaa olla tuhoon tuomittu idea tällä palstalla kun nuo känkkäränkät ilmiantaa kaiken
Alue: Aihe vapaa
Olen nainen, joka kiihottuu salaa, kun Jussi Halla-aho puhuessaan katsoo minua. Hänen silmänsä porautuvat syvälle sieluuni, saaden minut vapisevaksi. Alapääni reagoi hänen läsnäoloonsa, kostuen - halusta. Yhteenpuristuneet huuleni hengittävät rajusti, kun jokainen hänen liikkeensä saa minut sykkimään. Kiimani kasvaa, kun näen hänen, hymynsä, käsivartensa ja määrätietoisen olemuksensa. Olen valmis antautumaan täydellisesti hänelle, jos hän vain sallisi sen. Vaikka tiedän, että se ei toteudu, en voi itselleni mitään.
Joten jatkan tätä piilotettua himoa sydämessäni, pitäen sen visusti salassa maailmalta. Jussi Halla-aho jatkaa matkaansa tietämättä, kuinka hän on saanut minut täysin valtaansa vain yhdellä katseella. Vaikka taistelen näitä tunteita vastaan, en voi estää noloa kostumistani, kun hän on paikalla.