Naisen ääntely seksissä
Kiihottaako miestä enkä nyt tarkoita huutamista enkä kirkumista. Millainen ääntely kiihottaa?
Kommentit (5)
Kyllä se kiihottaa, jos naisen ääntely kuulostaa, että se ei yritä matkia jotain pornofilmeistä tuttua vihkimistä, vaan että se tulee luonnostaan.
Vaimon ääntely on oikeestaan just sopivaa.
Se alkaa huokailulla,ei heti vasta sitten kun alkaa tekemään hyvää. Ennemmin alkaa litinä kuuluun.
Oon muutaman kerran nähnyt kun vieras mies on nainut vaimoa,ehkä enemmän ääntä silloin kun saa orkun.
Käskettyä vierasta miestä yhdynnässä enemmän.
Hengitys kiihtyy,ja yninä.
Muistan vieläkin vaimon eka vieras kokeilun.
Teki jo valmistautuminen jo hyvää,hengitys kiihtyi ja selvästi ajatukset laukaisevat hänet jo ainakin kerran.
Äänekkäin yhdyntä. Samat kaverit käyvät vieläkin naimassa kahdestaan vaimoa.
Enemmän miehet pitää ääntä kun ruiskivat siemenet pilluun.
Meillä rouva on hiljaista panomallia, joskus kuuluu ai ai se kiihottaa ihan helvetistä, erityisesti ai ain harvinaisuudesta johtuen.
M54
Kyllä sellainen pornoelokuvamainen yninä ja huohotus on kiihottavaa.
Uskoisin, että luonnollinen. Ei siis se karmea teeskennelty kiljuminen ja huohotus, joka alkaa just kun kalu menee nauttimaan panosta, ja loppuu heti kun spermat lentää...nautinnolliseen ilmeeseen kuin olis lotossa voittanut. Siis mies joka saa oikeesti, on hipi hiljaa.
Siinä teille seksin salat. Yöks.