Av-mammat ovat tunnetusti täydellisiä, mutta apuja kauneuskirgiaan pyytelen
Keski-ikä, leuka roikkuu ja hamsteripussit osuu jo melkein rintaan, suu on vain viiva, hailea muisto entisistä pusuhuulista.
Nyt ajatus ensimmäistä kertaa ottaa kevyt huulten täyte ja mesolankoja leukaan. Kerro missä se kannttaisi ottaa. Paikkakunta Helsinki.
Kiitän syvästi av-mammojen viisautta.
Kommentit (12)
Sanoisin että älä laita kasvoihin lankoja, se on vieras aine kropan sisällä. Ehkä täyteaine joka ei ole myrkkyä tai toksinen. Muillakin on jo kaksoisleuka. Ehkä laadukas yksityinen ja riittävän pätevä plastiikkakirurgi osaa sanoa mitä leukapusseille voi tehdä, siis ei ilmeisesti silmien alla. Osalla voi vaikuttaa hoikentuminen ja osa on jo riittävän hoikkia. Onko nesteturvotusta, alkoholi tai suola, mikä niiden määrä. Toisaalta tyynyn jälkeen kaikilla jotain painaumia. Riittävä lepo hyvä kyllä. Vitamiinit ruuasta ja juomasta, voiteet.
Vajaan vaan roikkumaan huulista.
Sitten afroperuukki päähän.
ja kävelet aina käsillä
20-30-vuotiailla imstatyrkyilläkin muuten jo kaksoisleuka, hyvä!
ja varsinkin niillä leuattomilla kuten derya dincerillä, kaksoileuka.
siihen ylikaameet tyynyhuulet, onpa freshii!
No toki ihan asiallisia vastauksia toivoin, mutta minkäs teet av!
Eli lähinnä vielä kyselen, nähtävästi epätoivoisesti, kokemuksia, suosituksia.
Kiitän asiallisista vastauksista ja jään kuulolle.
Miksi et mene plastiikkakirurgille konsultaatiokeskusteluun?
Itse menisin suoraan kasvojen kohotusleikkaukseen jos olisin sen ikäinen, että naama roikkuu jo paljon. Siinä vaan kaikki kerralla kuntoon ja kireäksi ettei tarvi minkään lankojen kanssa pelleillä. Tietysti pitää ottaa selvää kirurgeista, että olisi joku hyvä. Ja ainahan taloudellinen tilanne myös vaikuttaa.
Kannattaako mennä jos et tämän vertaa kykene itse selvittämään mahdollisuuksia itse esim nettisivujen ja paikan päällä konsultaation kautta...
Vierailija kirjoitti:
Miksi et mene plastiikkakirurgille konsultaatiokeskusteluun?
Itse menisin suoraan kasvojen kohotusleikkaukseen jos olisin sen ikäinen, että naama roikkuu jo paljon. Siinä vaan kaikki kerralla kuntoon ja kireäksi ettei tarvi minkään lankojen kanssa pelleillä. Tietysti pitää ottaa selvää kirurgeista, että olisi joku hyvä. Ja ainahan taloudellinen tilanne myös vaikuttaa.
Haluan vielä lisätä tähän kommenttiini, että jos olet jo sen ikäinen, että paikat roikkuu, saattaa täyteaineet tehdä sinusta vain kamalamman näköisen. Leikkauksella voisi ehkä välttää sen, että sinusta tulisi muovisen näköinen.
No lähinnä tulin kysymään kokemuksia. Raha ei ole este.
T.ap
Ei kannata muuta tehdä kuin rintoihin muutaman desin silikonit
Kymmenen kilon hinkit ja niille kottikärryt.
naiset omissa yksinkertaistuksissaan 110% täydellisä mutta
todellisuudessa ehkä 10% siitä mistä ollaan haaveiltu..
akka kävi pienentämässä toisen rintansa kun haittasin niin
kovin. nyt on se leikattu ja rinta pienempi ja nännistäkin lähti
puolet pois. näyttää lähinnä 12 vuotiaan töherrykseltä
mutta seuraavaksi on aikomus tatuointi laittaa piilottamaan
pilalle leikattu rinta. Ehkä ei pitäisi koppavaivoja hoitaa
ala-arvoisella kirugialla ainakaan itä-suomessa.
naisen arvo laski silmissäni huomattavasti, nykyään
ei ole enää väliä koko hommalla
City klinikalla. Helsinki.