Lue keskustelun säännöt.
Saitko tänään?
02.09.2008 |
ootko mies vai nainen?
missä?
monestiko?
suuseksiä?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.
Kirjaudu sisäänootko mies vai nainen?
missä?
monestiko?
suuseksiä?
Oon mies, omassa sängyssä, aamulla herättyämme takaapäin pikapano. MUTTA viikonloppu oli villiä menoa.
Sunnuntaivastaisena yönä rakastelimme oikein kunnolla, suuseksiä kumpikin, runkkaamista ja klitoriksen hierontaa, hierovaa kaalimatoa vaimon pilluun useampaan kertaan yön aikana.
Aamupäivällä sängyssä herättyämme , ei muuta kuin uusiin hommiin; - hyväilyjä pillusta, munasta ja peppureijästä, sitten kullia pimpsaan edestä ja takaa. Aaah, miten hyvältä tuntui, kummallakin. Välillä piti käyttää liukkaria ja runkata, kun alkoi lerpahdella.
Illalla lämmitimme saunan ja kävimme saunomassa, nukkumaan mennessä alkoi taas tekemään mieli "jalkoväliä". Teimme kumpikin toisillemme kunnon esileikit suuseksin kera ja sitten kulli pilluun sisään ja menoksi. Kumpikin saimme orgasmin, tosin hivenen eri aikaan, ei haitannut. Oli mukava viikonloppu.