Olen kateellinen niille pariskunnille jotka urheilevat yhdessä
Itse olen suhteen ainoa urheileva osapuoli. Olen yrittänyt houkutella puolisoani mukaan liikkumaan mutta eipä tuota ole kiinnostanut.
Työpäivän jälkeen istuu sohvalla ja syö lähes koko illan televisiota katsellessa.
Olen kateellinen pariskunnille jotka yhdessä urheilevat ja ovat aktiivisia. Ja joiden elämässä on muutakin kuin ruoan ja herkkujen mässytys ja TV.
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Niin, mikäs sen hienompaa kuin yhteisen 10km lenkin jälkeen käydä suihkussa ja nauttia toisistaan seksuaalisesti.
Meillä sama, olemme molemmat aktiivisia yhdessä ja erikseen, ehkä sen vuoksi sovimme hyvin toisillemme. Jos toista ei kiinnostaisi, loppuisi varmasti myös kiinnostus toista kohtaan joltain osin ja juttu olisi siinä.
Hah
Minä makaan ja pieren sohvalla ja mies on triathlete. Ei tässä pikkulapsiarjessa jaksa koko ajan suorittaa😊
Aaah, kyllä taas kannatti olla lapseton sinkku, niin saa urheilla tai katsoa töllöä just silloin kun sattuu huvittamaa!
Niin, mikäs sen hienompaa kuin yhteisen 10km lenkin jälkeen käydä suihkussa ja nauttia toisistaan seksuaalisesti.