"Dick in bra" ? Mitä tunteita ao. leikki nostattaa naisissa?
"Dick in bra" ? Mitä tunteita ao. leikki nostattaa naisissa?
Itselle uuusi leikki kun vuosikymmenien kutittelu-lämmittely-sessioiden ratoksi otettiin tuo kokeiluun ja ollaan sillä menty molemminpuoliseen päätyyn saakka. Siis tasan yhden ja ainoan kanssa ikinä... En ole juuri kuullut, mitä muut naiset pitävät ja ajattelevat tästä leikistä?
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Niin mikä oli?
Tuotahan sillä tarkoitetaan: https://www.gifsfor.com/milf-in-bra-satisfys-cock-hard-as-rock/
Laukeaako AP:n tissipanoissa siis sekä kullin että tissien omistaja? Itse olen pannut ja lauennut puolison tissien välin, tosin ilman rintsikoita, mutta ei hän kyllä siitä laukea. Ihan mukavaa ja kiihottavaa touhua se näin miehenä on.
Kyllä, tietyllä täsmennyksellä! Jostain syystä tuo vastinparin huomioiminen on ollut lähes pakkomielle aikojen alusta saakka. Kun meno oli vapaampaa ja villimpää nuorena, ohuemmin tunnettua leikkikaveria ei silti joskus saanut alkuun maaliin ensimmäisillä yrittämillä, vaikka mitä yritti. Nyt kun leikkikavereita on enää yksi ja ikä alkaa numerolla 7, hän ei edes halua joka kerta päästä loppuun, kun valittaa sen olevan niin rasittavaa ja voimia vievää. Silminnäkijätodistajana ei ole syyytä epäillä kerrotun todenperäisyyttä.
Kiitos asiallisesta vastauksesta!
Niin mikä oli?