Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tutustuin netissä amerikkalaiseen mieheen ja ihastuin, nyt kävi ilmi että mies kannattaa Trumppia

Vierailija
16.07.2023 |

Kannattaa myös MAGAA. Olisiko turn off? Mies on kaikin puolin mukava.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
16.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Löysit hyvän miehen, pidä kiinni

Juoksisin jos se olisi Biden

Vierailija
2/5 |
16.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se voi olla vähän villi ja käyttää erikoisia päähineitä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
16.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huonoja uutisia. Joko tuollainen mies kannattaa Trumpia siksi että hänellä on itselläänkin vahvasti narsistisia piirteitä tai sitten hän on hölmö jota narsisti pyörittää 6-0 ja on vaarassa joutua aina jonkin helppoheikin vedättämäksi. Kumpi sinä Ap olet?

Vierailija
4/5 |
16.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Osumatodennäköisyys tuollaiseen on noin 30...50% jos jenkkilästä miestä etsit.

Vähän sama ongelma kuin Suomessa asuvat venäIäiset ja se että heistä iso osa kannattaa pupuPutinin toimia Ukrainassa.

Vierailija
5/5 |
16.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Biden on nähtävästi jonkin tason pedari, mitä konservatiivikristitty Trump ei todellakaan ole.  Olisit ylpeä jos olet löytänyt noin järkevän miehen.

Konservatiivikristitty Trump *tirsk*. Biden on noista kahdesta se joka käy oikeasti kirkossa, tai siis kävi siviilissä kun se ei ollut mitään teatteria. Tyyliin ajetaan rauhanomaiset mielenosoittajat pois kyynelkaasulla niin että voidaan seisoa kirkon edessä jeesustelemassa raamattu ylösalaisin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kahdeksan neljä