Toleranssi ei laske tauosta.
Melkein neljä kuukautta ilman kännejä. Ei mitään vaikutusta toleranssiin. Litran pullosta neljä viidesosaa ja vähän makeaa likööriä. Vähän lisäksi kukkaa. Oikeasti huonoa aivan sama kuin polttaisi tupakkaa muka kukkana. Onneksi on lisää viinaa.
Pitää alkaa suunnitella uudenvuoden lupaus. Lupaan alkaa uudestaan kasvattamaan. Edellisestä kerrasta onkin yli 20 vuotta. Pikkudiilerit käräytti silloin. No Nyt voi käräyttää vauvis. Vähän myöhäistä kun siemenet itää jo. Hah saa uskoa tai ei.
Tiedän ihan hyvin että jos ja kun julkisesti kuten nyt ilmoitan mitä teen niin otan myös vastuun seurauksista. Lupaan laittaa kannabista kasvamaan omaa käyttöä varten. Jos on ihan oikeesti tarpeen niin tallentakaa ip. Ps älä tuu v..u pummille.
Sori en saanut selvää tekstistäsi voisitko käyttää seuraavalla kerralla ihan suomea kiitos.
Translated: sorry yeah sekava teksti bro next home languagi broo