Tekisi mieli laittaa viestiä miesystävälle, että ikävöin häntä mutta en kehtaa kun on niin jörö..
Varmaan pyörittelisi silmiään ja miettisi, että huhhuh..
Eikä vastaisi mitään tai korkeintaan stabiilin pedanttisesti "samoin".
Koko ajan mietin, että olisi ihanaa olla hänen vierellään ja odotan joulua hänen kanssaan. Rakastan häntä ja olen niin ikävöinyt häntä. Hitsi miten tekisi mieli vain olla vierellä, suudella ja nauraa yhdessä.
Kommentit (8)
"No anteeks et mä ny tälleen. Oot söpö."
Mikään ei ole niin ihanaa kun täysin yksipuolinen suhde jonka romantiikan toinen elää päänsä sisällä.
Ai olisi kiva nauraa yhdessä? Osaako se edes nauraa?
En pysty ymmärtämään, miksi moni fiksu, omillaan toimeentuleva ja hauska nainen tyytyy puhekyvyttömään debiiliin. Dildonkin kanssa saa parempia keskusteluja aikaiseksi.
Kuulostaa tylsältä mieheltä, no ehkä jokin päivä sinunkin silmät avautuu.
Älä laita viestiä. Sen vaimo suuttuu. Joulukin on ovella.
Osta joululahjaksi harlekiinikirja ja Keltasesta Ruususta Justin. Saat romantiikkaa. Rikon nyt monen deittailevan naisen vaahtokuplan. Normi mies on tommonen jörö. Ruusu suussa suklaata tarjoava asuu hömppä kirjojen välissä.
Laita vaan, lämpiää miehenkin sydän <3