Onko parisuhdeseksi tällaista?
Halailin naisystävääni ja minulla alkoi seisomaan, johon naisystäväni tokaisi haluanko panna vai mitä. Vastasin että haluan seksi ja hän vastasi että nopeasti sitten sekä alkoi ottamaan vaatteita pois. Mietin tilannetta hetken ja aloin ottamaan itsekin vaatteita pois. Ollessamme alasti nainen pyllisti ja aloin hieromaan pillua kuten on tapana mutta sain vastaukseksi että ei tarvitse mutta jatkoin kuitenkin. Kysyin haluaako hän ottaa suihin, mutta sain kieltävän vastauksen ja kehotuksen vain alkaa panemaan. Pillu oli aika kuiva ja pian naisystävä valitti kipua, joten lopetin työntelemisen, mutta jätin kalun sisälle ja kysyin sattuuko sekä lopetanko. Sain vastaukseksi, että pitäisi jatkaa. Jatkoin kunnes laukesin ja jäin hänen päälleen makaamaan. Tähän naisystäväni sanoi, että erittää valuu lakanoille, mutta en aluksi reagoinut, mutta tämän jälkeen hän vielä kysyin kuulinko, johon vastasin että kuulin. Tämän jälkeen nainen alkoi rimpuilemaan ja ilmoitti menevänsä vessaan, joten ilmoitin kuulleeni ja nousin päältä pois.
Kommentit (9)
Harvoin se taitaa ihan noin mennä sentään. Oliko naisesi huonolla tuulella? Naisesi ei kuulosta kovn halukkaalta tuon perusteella, eiköhän se paremmaksi muutu. Toimiiko teillä suhde/kommunikaatio noin muutenkaan?
No johan on tympeä lahna. Meitä on kuule halukkaitakin naisia. Vaihtamalla paranee
Mitä sä meiltä kyselet, ei olla oltu sun kanssa parisuhteessa.
Skarppaa vähän, orgasmin jälkeinen pimppa on kiitollinen ja vastaanottava.
M36
Se mitä kuvailit, oli aika arkista, eikä suinkaan ennenkuulumatonta omassa suhteessani vielä muutama vuosi sitten, mutta jotenkin onnistuit kertomaan sen todella vastenmielisellä tavalla.
Ei lähellekään tuollaista meidän parisuhteessa.
Monet suomalaisten parisuhteet ja varsinkin lapsiperheet omaavat vahvoja aseksuaalisia piirteitä. Mistä lie johtuu. Kyllä se niinkin voi olla, että miehellä ei seiso kunnolla ja nainen ottaa sen loukkauksensa, vaikka syyä on miehen sairaudessa, mutta mies häpeää liikaa, että haluaisi mitään asialle tehdä.
Vierailija kirjoitti:
Mitä sä meiltä kyselet, ei olla oltu sun kanssa parisuhteessa.
Skarppaa vähän, orgasmin jälkeinen pimppa on kiitollinen ja vastaanottava.
M36
Jep. AP on hölmö kun ehdottelee jotain haluatko ottaa suihin-juttuja tuollaisessa tilanteessa, kun nainen ei ole yhtään innostunut eikä kiimainen.
Vierailija kirjoitti:
No johan on tympeä lahna. Meitä on kuule halukkaitakin naisia. Vaihtamalla paranee
Mun halukkuus voisi lässähtää aika monenkin miehen kanssa, esim. AP kuulostaa tosi epäkiihottavalta tyypiltä. Tai jotenkin tahditon, seksitön juttu kaikkinensa. Eivät ilmeisesti edes suudelleet, jotain vaan halaili AP itsekseen ja ehdotteli suihinottoa naiselle joka ei ole edes ollenkaan innostunut eikä lämmitelty.
Aika pitkälti noin.