Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
No niin valkoiset taikinäkäsivarret ja löllyvät selluliittiperseet!!!
03.11.2006 |
Nyt otatte itseänne niskasta kiinni ja raahaatte sen leveän perännne salille ja lenkille! Ja hihattomiin asuihin tai kireisiin vaatteisiin ei sitten ole mitään asiaa, ennenkuin niihin taikinakäsivarsiin on saatu lihasta ja kun se löllöperse on pumpattu piukeaan kuntoon!
Kommentit (6)
Te pilaatte maiseman ja aiheutatte kuluja yhteiskunnalle enemmän kuin hoikat itsestään huolta pitävät vastuulliset ihmiset.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Hormonihäiriönne, pco:nne, lapsettomuutenne ym. vaivat? NO OISKO YLIPAINO HYVÄ VASTAUS??? Kyllä, valitan!
tekemistä painon kanssa. Lisäksi jotkin gynet ovat sitä mieltä, että pco aiheuttaa lihavuutta, ei toisinpäin.
Terve, hoikka nainen ja äiti. Plus empaattinen ihminen
Alue: Aihe vapaa
Voisit samaan hengenvetoon tokaista, että te valkoiset riukukädet ja naruperseet, eli anorektikot voisitte ottaa itseänne niskasta kiinni ja ruveta syömään. Uimarannoille ei ole asiaa ennekö olette kunnossa, eikö?
Oli sitten läski tai liian laiha, kumpikin sairastaa syömishäiriötä.