Paikallinen sähköyhtiö kiinni fyysisesti koronan takia jo alkukesästä ja kun soittaa niin pim pom musaa soi ja kaikki asiakaspalvelijat ovat varattuja!!!!
HELVETIN JÄRKEVÄÄ TOIMINTAA VIDDU, koskaan ei saa yhteyttä kehenkään ja olen laittanut mailiakin ei kukaan vastaa, joku säästökikka tää on ei muuta, onko siellä edes ketään töissä helvetti!!!!!
Kommentit (3)
Noh, sähkönhintoja on mukava nostella täysin holtittomasti ja mielivaltaisesti muka johonkin energiakriisiin ja ukrainan sotaan viitaten. Kenellekään ei tarvitse selitellä omaa ahneutta, kun kukaan ei vastaa puhelimeen, ja korona on hyvä tekosyy pitää kioski kiinni!!!
Tuohan on ihan valtionhallinnon malli.
Esimerkiksi maistraatit (DVV) ovat kiinni olleet jo pari vuotta, eli ihmisen kanssa ei enää pääse asioimaan. Edunvalvojana aikaisemmin vein vuositilimapin maistraattiin, mutta nykyään sen joutuu lähettämään sinne.
Vaikeaa saada puhelimella yhteyttä enää mihinkään , robottichat ihan yhtä tyhjän kanssa . Asioiden hoito vaikeaa melkein mahdotonta.