IS: Sonja Kristiina, 34, on ihan tavallinen perusäiti jolla vain sattuu olemaan satojatuhansia seuraajia sosiaalisessa mediassa
Nuorempana Sonja opiskeli itselleen ravintola- ja catering-alan tutkinnon.
Sen alan töitä hän ei kuitenkaan ole hirveästi tehnyt vuoden 2010 jälkeen, jonka jälkeen hänen työnsä on ollut aikuisviihdepainotteista.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008964849.html
Kommentit (97)
Hän ei ole kaunis edes kasvoiltaan.
Täytyy olla kyllä aika puutteessa oleva rekkakuski jos tuon näköistä haluaa nähdä ilman vaatteita.
Aikuisviihde on tänä päivänä naiselle ihan yhtä arvostettava työ siinä missä muutkin työt.
Vierailija kirjoitti:
Hän ei ole kaunis edes kasvoiltaan.
Eivät useimmat muutkaan aikuisviihdetähdet ole erityisen kauniita. Kroppa ratkaisee ja naaman voi aina pakkeloida.
Siis apua 34v??! Mä oon saman ikäinen ja lyön pääni vetoa että näytän sen kymmenen vuotta nuoremmalle mitä tuo😱 mä luulin oikeesti että tuo on jotain 45v
Onko tuo alunperin mies?
Minkähän näköinen on mies, jonka mielestä tuo on niin kaunis nainen, että sitä pitää päästä jakamaan someen muillekin...
Karsean näköinen. Huh huh. Ei päivääkään alle viiskymppiseltä näytä.
Vierailija kirjoitti:
Täytyy olla kyllä aika puutteessa oleva rekkakuski jos tuon näköistä haluaa nähdä ilman vaatteita.
Kyllä muitakin kuin rekkakuskeja kiinnostaa miltä näyttää yhteensä neljä litraa silareita.
Vanhaa kunnon friikkisirkusta.
Nainen ei ole esine!
Paitsi jos nainen tienaa olemalla esine!
Naisen logiikkaa.
Mikä ihmeen tarve nykyisin on normalisoida huor@@mista? Ei itsensä myyminen etänä tai lähikontaktissa ei ole hienoa, voimaannuttavaa tai mitään muutakaan kuin huor@@mista ja noloa eikä mainostamisen arvoista. Mikä sutenöörilehti iltasanomat on, joka viikko uusi huor@ esittelyssä. Ja huor@@kaan ei saa kirjoittaa vaan pitää kiertää. Tissejä saa kyllä kuvata ja persettä esittää.
Mummo
Hienoa kumminkin, että iltalehdet toimivat ilmaisina mainosalustoina näille onlyfansareille.
Vierailija kirjoitti:
Aikuisviihde on tänä päivänä naiselle ihan yhtä arvostettava työ siinä missä muutkin työt.
Tänään lähetän tämän alla olevan erityisesti sinulle, joka olet jo aivopesty ja manipuloitu sokeaksi. Kas tässä, ole hyvä:
Mitä Saksassa on käynyt, kun seksityöstä tehtiin "työ siinä missä muutkin työt"?
Yksi esimerkki:
"A flat-rate brothel chain called Pussy Club made headlines when, on its opening day on June 5, 2009, 1,700 men lined up to get in. The long lineups outside womens rooms lasted until closing time when many of the women collapsed from exhaustion, pain, injuries, and infections, including painful rashes and fungal infections that spread from their genitals down their legs. It was shut down a year later for human trafficking."
Lukemista:
https://www.feministcurrent.com/2016/05/09/legalization-has-turned-germ….
https://business.time.com/2013/06/18/germany-has-become-the-cut-rate-pro...
https://www.spiegel.de/international/germany/human-trafficking-persists-...
https://unherd.com/2021/12/sex-positivitys-hidden-victims/?=refinnar
https://unherd.com/2022/04/the-rise-of-the-liberal-groomer/
https://unherd.com/2021/11/the-sexual-revolution-killed-feminism/?=refi…
https://unherd.com/2020/12/how-sexual-empowerment-screws-women/
Sama asia, yli 30v nainen on vanha.
Naisparka, näyttää kasvoiltaankin mieheltä.
Olivatko tissit edes suurinpiirtein samalla korkeudella vai näyttivätkö ne vain olevan ihan vinksin vonksin?
Täytyy arvostaa