Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Diabeetikko ym. äidit!
21.10.2006 |
Täältä löytyisi vm-82 äiti ja poika 04/06 jotka kaipaavat ystäviä...
Varsinkin kaikki diabeetikko äidit ja äidit joilla näkörajoitteita!
Odotus rasitti silmiäni enkä näe kunnolla, ja haluaisin keskustella varsinkin muiden samassa tilanteessa, syystä tai toisesta, olevien kanssa
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Heips!
Minulla on itselläni tyttö -00 ja miehelläni edellisestä parisuhteesta tyttö -02. Minulla on hankaluuksiani tuon veriryhmäni kanssa. Miehen tytöllä on pieni reikä sydämessä ja mies sairastaa diabetestä. Mulla on kuulo ongelma eli toinen korvani on 85% kuuro.
Kumma kyllä neuvolassa eivät ole mitenkään kiinnittäny huomiota siihen että on tuo diabetes riski??? Ihmetyttää kovasti ja huolestuttaa.
Juttuseuraa olen vailla, että jos vaan kelpaa tai haluaa niin messengerosoite on : eixu@hotmail.com ja sähköposti on eixu.patjas@gmail.com. Saa laitella postia jos siltä tuntuu, tai meseillä.
Emppu-mamma 80 ja " eetu" 22+4