Kyltymätön nainen
Naisystävällä on käsittämätön vaikutus. En muista koska viimeksi olisi ollut tunnin erektoita. Ja useita peräkkäin. On kuin kivekset olisi päättäneet, että tuo herkku laitetaan paksuksi "or die trying". Vetovoima on aivan käsittämätön. Varmaan tiedätte tunteen. Ollaan 5-kympin kahta puolen eli siltäkin osin aivan erityistä.
Meillä oli illalla ollut pitkät sessiot ja nukuttiin uupuneina lusikassa. Olin sen verran hereillä, että kuulin kun nainen puhui unissaan. "Laita se sinne sisään". Ajattelin, että juurihan se oli sisällä varmaan yhteensä 3 tuntia. Olisi ollut hauska osallistua uneen, mutta kalu oli kyllä siinä vaiheessa ihan kaikkensa antaneena pyörtynyt.
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
ja sitten heräsin.
Niinhän juuri tuossa kirjoitin. Kappale 2 rivi 1 lopussa. Tiedän, että oli vähän pitkä teksti, mutta yritä edes.
ap
minä ihan pulassa, kun mies kipeenä eikä jaksa. Haluttaa niin.
Vierailija kirjoitti:
minä ihan pulassa, kun mies kipeenä eikä jaksa. Haluttaa niin.
Voi kun kurja..
Niin totta toi: kesän lämpö, kiireettömyys ja rentous saa aina kesäisin mun mielen ja ruumiin virittäytymään.. (tiedät varmasti, tunteen;)
Aurinko piristää ja kyllähän siinä omat halut kasvaa: kokoajan on tunne, että haluaa tekee mieli oli sisällä tai ulkona.
Kesäsin on myös enemmän omaa aikaa toteuttaa, omia kesän ja lämmön aiheuttamia halujani, esim. itsetyydytystä. Omalla kohdallani haluaisin ajatella, haaveilen usein siitä, että saisin kutsun viikonlopuksi jonnekin mökille: toimisin siellä seksileluna koko mökkiporukalle, jota en ees tunne. Ja saisin nauttia kesänlämmöstä, seksistä ja olla eri intohimojen armoilla koko viikonlopun enkä voisi muuta kuin:
Nauttia! Voi kun se olisi ihanaa.. tiiät varmasti tunteen:)
ja sitten heräsin.