Tämä on kirje kierolle ihmiselle joka levittää valheita!
Sinä paha puhuja, itsesi paremmaksi korottaja. Vääristelet asioita ja puhut selän takana pahaa.
Olet niin hurskasta ja hyvää kaikkien edessä.
Sinun pimeytesi on avautunut 15 vuoden ajan minulle ja monelle muulle. Olet taitava manipuloimaan ystäviäsi, esittämään viatonta.
Toivon että saat suusyövän, muistisairauden, hortonin syndrooman, ikuisen migreenin, teet henkilökohtaisen konkurssin, saat syyliä, läheisesi kuolee, ystäväsi saavat tietää kieroilusi ja pahan sydämesi. Jäät yksin ja olet halveksittu. Kielesi on tehnyt niin paljon pahaa että toivon että kielesi mätänee!
Kommentit (10)
Elämä on opettanut, että sen minkä teet toiselle tulee suulle itselle takaisin. Karma. Jos toivot toiselle pahaa se tuleekin sulle itselle. Ole varovainen toiveissasi.
Hahhahhh 🤣 Toivottavasti toiveesi toteutuu 🤣
Miksi toivon pahaa?
Tämä kieroilija jolle haluan pahaa on nainen joka vamppasi isäni, vei perintörahat ja isäni sai sydänkohtauksen kaikesta siitä stressistä mitä tämä uusi vaimo aiheutti. Tämä nainen myi edesmenneen äitini korut ja auton. Kavalsi perheyrityksestä. Valehteli ja kieroili minkä kerkesi. Kun isäni kuolemasta oli 2kk, nainen iski veljeni, alkoi realisoimaan veljeni omistuksia.
Keräilyautoja mm. Hän sai serkkuni luopumaan lapsestaan. Serkkuni on herkkä ja alkoholiin helposti turvautuva. Ap
No kauheen kuuloonen, olisit kertonut AP ton alussa niin olisit voinut saada ehkä ymmärrystä!
Kerro toteutuiko toiveesi, edes joku?
Ota yhteys vaikka seiskaan. Siellä näkyy olevan puutetta ns. uutisaiheista.
Vieläkö se Nykyposti on olemassa? Sopisi tuo tarina sinne.
Sun kommentti kertoo susta itsestä kaiken olennaisen.
Normaali ihminen ei toivo kenellekään pahaa.
Elä elämääsi ja jätä toiset rauhaan.