Onko joku täällä kokeillut sihteeriopiston mimmejä?
Kommentit (5)
Kuhan muistaa että varsinkin ulkomaalaiset ja varsinkin nuoremmat on usein aika sellasia kylmiä. Että jos nalli lähtee helposti reikään ku reikään, ni hyviä.
Jos kaipaa enemmän sellasta aidon olosta ja läsnäolevaa sessiota, niin monesti kotimainen, jonka kanssa voi jutellakin, on ehkä parempi.
Ajasta riippuen ja siitä paljonko saa hintaa tiputettua niin tällä hetkellä 15 min on siinä 60-80 ja puolituntinen sen 100. Ei oo enää merkitystä juurikaan onko suomalainen vai ulkolainen. Ja toi sihteeriopistohan on jo mennyttä. Paljon parempia sivuja löytyy. Itse en juurikaan ole pettynyt muuta kuin ilmoitusten feikkikuviin mutta ainahan ovelta voi kääntyä pois jos ei vastaa annettua kuvaa
Vierailija kirjoitti:
Aika kallista kyllä jos meinaa usein harrastaa, yleensä 150e paikkeilla puolen tunnin sessiosta. Mut kyllä ne baltia mimmit ottaan hyvin p oskeen huuhhuh :)
Ootko koskaan laskenut kuinka kalliiksi tyttöystävä tai varsinkin vaimo tulee?
Em. verrattuna 150 € puolesta tunnista on pieni raha.
Kyllä vaimon pillu tulee paljon kalliimmaksi, esim. huhtikuussa 4 panoa joista 2 kylpyläreissulla joka maksoi kaikkinensa n. 500 , plus sit lainat ym. päälle niin kyllä kallis pillu on.
Halvemmalla saa kun käy alan ammattilaisilla tyhjentämässä pallit.
Aika kallista kyllä jos meinaa usein harrastaa, yleensä 150e paikkeilla puolen tunnin sessiosta. Mut kyllä ne baltia mimmit ottaan hyvin p oskeen huuhhuh :)