Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

kantoliinailijat!!!

08.10.2006 |

Mitä laitatte vauvalle päälle ulos syksyisessä ilmassa, jos kannatte liinassa?Trikooliinahan menee kolminkerroin vauvan ympäri...????

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
08.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla 4kk tyttö jota kannan trikooliinassa. Esim perjantaina oltiin sienimetsässä niin että tytöllä oli sisävaatteitten(body ja potkarit+sukat) päällä kevyttoppahaalari ja kunnon töppöset, kädessä suht ohuet lapaset kun kädet oli liinan ja vielä mun takin sisällä.

Eli mulla oli ohkanen collegetakki jonka alle vauva mahtui. Niin ja tietenkin lakki päässä joka peitti hyvin niskat ja korvat.

Sidontana oli kietaisuristikakkonen.

Tyytyväisesti tyttö nukkui siinä koko sienireissun, ja kun laitoin autoon ja riisuin liinasta, oli niska just sopivan lämpöisen tuntuinen. Eli ei ihan hirveesti ollu päällä mut mä oon huomannu et meidän tytöllä on tosi helposti liian kuuma, ja sit aattelin että mäkin lämmitän aika paljon kun se on niin mua vasten siinä liinassa.



Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla