Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi mä tällä hetkellä suorastaan vihaan miestäni?

Vierailija
04.10.2015 |

Ei se mitään ole tehnyt, muuta kun on vaan ärsyttävä. Ja sitten kun se huomaa, että mä ärsyynnyn, niin se antaa mulle tilaa ja on kohtelias! Ai että miten se vasta ärsyttääkin!! Haluaisin ihan kunnolla riidellä, kiukutella ja tapella. Mies vain hymistelee, puhuu järkeä ja on rauhallinen, saatana. Se ärsytti mua tänään niin paljon, että laitoin sille viesti "hyppää järveen kusipää".

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sun kannattaa liikkua enemmän. Kunnon hikilenkki niin että jalat vapisee palatessa, niin helpottaa tuo kireys. 

Vierailija
2/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä käskin sen jo kertaalleen pannakin mua, mutta ei sekään auttanut.

Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huh ja jonkun vielä pitää elää sinun kanssasi saman katon alla. Rauhoitu! Et kai kohtelisi ystäviäsikään noin rumasti? 

Vierailija
4/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivottavasti se vetää sua joskus kunnolla turpaan. Loppuu toi suunsoitto.

Vierailija
5/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisista tulee vanhemmite testosteronin takia tuollaisia. Seuraava askel on, että alat etuoikeutetusti etuilla kassajonossa.

Vierailija
6/6 |
04.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="04.10.2015 klo 15:30"]Naisista tulee vanhemmite testosteronin takia tuollaisia. Seuraava askel on, että alat etuoikeutetusti etuilla kassajonossa.
[/quote]
No en tiiä etuokenko ite, mutta annoin tässä yks päivä yhden keski-ikäisen ällötysmiiehen kuulla kunniansa, kun se etuili mua!! Se silmiään pyöritellen soperti, että ei ollu muka huomannu mua!! Voi saatana sanon minä, mulla oli autokärryt ja kakara niissä, ihan ku mut ois voinu olla huomaamatta!!

Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kolme