Pussailitko teininä naispuolisen kaverin kanssa poikien iloksi?
Mistähän johtuu että usein teinibileissä kaksi tyttöä päätyy hakemaan huomiota pojilta pussailemalla keskenään. Harrastitko koskaan tätä?
Kommentit (6)
harrastin, joo. Mutta päädyinkin sitten myöhemmin naisen kanssa naimisiin, kun ei ne pojat oikein osannut samalla tavalla innostaa.
Mielenkiintoinen aihe. Seuraan.
t. setämies
Tuossa iässä nuoren kehitykseen kuuluu kiinnostus samaa sukupuolta kohtaan, mutta se vaihe menee ohi. Nykyään sitä ei ymmärretä vaan luullaan sen olevan niin koko iän.
Toi on niin tuttu näky. Jätkät istuu sohvalla kaljatölkit kädessä ja leveä hymy kasvoilla katsoo kun huoneen keskellä kaksi tyttöä posket punoittaen vaihtaa kielisuudelmia kun ovat niin "uskaliaita". Hommaan kuuluu että sohvalla istuvat kundit on vähän semmosia koviksia joiden huomiota haetaan.
Vierailija kirjoitti:
On tullut huomattua sama asia. Luulen myös että näillä on lesbo taipumuksia, vaikka näennäisesti heteroja olisivat.
Suurella osalla naisista on homoseksuaalisia/sodomiitti taipumuksia. Seuraan erään katusaarnaajan videoita niin suurin vastustajajoukko on aina naiset ja heille ottaa koville kun katusaarnaajalla on kyltissä että homoseksuaalisuus on synti. Siinä kyltissä on siis kaikki Kristinuskon synnit listattuna.
Sodomia kuuluu vielä niihin synteihin jotka ovat Jumalan mielestä kauhistuksia eli extra pahoja.
On tullut huomattua sama asia. Luulen myös että näillä on lesbo taipumuksia, vaikka näennäisesti heteroja olisivat.