Tinderistä!
Kuinka usein käytte siellä? Minulle löytyi aika kiva match ja pari viestiä takana. Mietin vain sitä, kun toinen käy paikalla parin vrk välein. Viestien perusteella on erittäin iloinen meidän viesteistä. Mutta onko muita jotka käy noin harvoin siellä?
Kommentit (3)
[quote author="Vierailija" time="03.09.2015 klo 02:13"]Miksi siellä pitäisi roikkua joka päivä? Mulla on tinder ladattuna, käyn siellä sillointällöin selailemassa (välillä 5 pv putkeen, välillä saattaa olla 5 pv välissä), toki useammin, jos juttelen jollekin. :) mutta mulle on ainakin normaalia vaikka käyntien väliin jäisi se parikin vuorokautta.
[/quote]
Sama täällä. Joskus saatan käytä useammin päivässä, monen päivän ajan selailemassakin vain, joskus taas saattaa olla viikkokin käymättä. Mulla ei ole Tinderin ilmoitukset päällä, eli joskus melkein unohdan koko sovelluksen ennen kuin tylsä hetki (jota yritän ensin tappaa av:lla...... :D) taas yllättää.
Miksi siellä pitäisi roikkua joka päivä? Mulla on tinder ladattuna, käyn siellä sillointällöin selailemassa (välillä 5 pv putkeen, välillä saattaa olla 5 pv välissä), toki useammin, jos juttelen jollekin. :) mutta mulle on ainakin normaalia vaikka käyntien väliin jäisi se parikin vuorokautta.