Miksi naiset ei vastaa?
Olen pistänyt viestiä 20 naiselle treffisivustolla ja yksikään ei ole vai vaivautunut vastaamaan. Ja ihan asialista viestiä olen laittanut joten ei siitä johdu. Enkä nyt niin ruma omasta mielestäni ole joten tämä ihmetyttää. Onko se nyt niin että naisille tulee 100 viestiä päivässä ja valitsevat siitä sitten komeimmat? Ilmeisesti kun eivät vastaa.
M30
Kommentit (6)
Sisältääkö viestisi jotain kysymyksiä vai onko vain tyyliin "moi".
[quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:49"]Kuuluu niiden imagoon. Ei ne oikeasti saa 100 viestiä.
[/quote]
Aivan. Kymmenen enintään.
[quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:50"]Sisältääkö viestisi jotain kysymyksiä vai onko vain tyyliin "moi".
[/quote]
Yleensä pistän moi ja kysyn mitä kuuluu.
[quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:51"][quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:50"]Sisältääkö viestisi jotain kysymyksiä vai onko vain tyyliin "moi".
[/quote]
Yleensä pistän moi ja kysyn mitä kuuluu.
[/quote]
Keksi jotain omaperäisempää.
[quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:51"]
[quote author="Vierailija" time="14.08.2015 klo 16:50"]Sisältääkö viestisi jotain kysymyksiä vai onko vain tyyliin "moi". [/quote] Yleensä pistän moi ja kysyn mitä kuuluu.
[/quote]
Tuollaisia viestejä tulee se 20 päivässä. Kerro lyhyesti jotain itsestäsikin. Pelkkiin "mitä kuuluu" -viesteihin ei kyllä oikein jaksa vastata.
Kuuluu niiden imagoon. Ei ne oikeasti saa 100 viestiä.