av mamma tänään prismassa :D
tänään aamupäivällä viikin prismassa oli nuorehko avmamma latomassa tavaroita liukuhihnalle kun joku vanhempi mies töytäisi tämän vaunuja, ekasta vähän mulkaisi ja tokasta myös mutta kolmannella kerralla flippasi täysin ja huusi että VIELÄ JOS TÖNIT NIITÄ VAUNUJA NIIN KATOTAAN KUMPI TÖNII KOVEMPAA. ihan kun se vauva ois rikki menny :D :D :D
Kommentit (11)
[quote author="Vierailija" time="10.06.2015 klo 15:04"]
minä minun vauva yhyyy!!!! luoja miten typeriä poikineet emakot on.
[/quote]
Niinpä, katopa omaa äitiäs.
Ei ollut mitään vanhempaa miestä. Oli vihainen av-mamma, joka töni jonkun naisen vaunuja jatkuvasti.
Hohoooo, toivoisin, että olisin yhtä rohkea! Tyydyn vaan mutisemaan, että "onko kovakin kiire" tms.
Kyllä mäkin olisin riehaantunu jos joku tahallaan tönis mun vauvan vaunuja. Ja olen riehaantunutkin, kerran joku eukko töytäisi tahallaan vaunuja niin että ne keikahtivat,( onneksi eivät kaatuneet) niin huusin ihan naama punaisena että jos se satuttaa mun lasta niin mä en vastaa seurauksista.
hän ei voinut kiertää vaunuja vaikka asettelin ne mahdollisimman niin etteivät vie tilaa ja takana oli n. 5m tilaa mennä toiselle automaatille..
No sattuuhan tuota ehkä vaan huono päivä tai jotain.
Kyllä mäkin olisin vähän saattanu tiuskasta. Sama kun on ihan ostoskärryjen kanssa jonottamassa, aina siellä takana on joku kiireinen joka koko ajan tönii kantapäille.
miten tätä aloitusta on peukuttanut 7 mielisairasta? ihan ok töniä vauvaa? siis VAUVAA?
[quote author="Vierailija" time="10.06.2015 klo 14:57"]
Hohoooo, toivoisin, että olisin yhtä rohkea! Tyydyn vaan mutisemaan, että "onko kovakin kiire" tms.
[/quote]
Siis mitä vittua? miks aikuisen ihmisen pitäis niitä vaunuja töniä? Idiootit!