Olen läski, tupakoiva ja kahviaddikti nainen, vituttaako?
Lisäksi en ole työssä ja olen silti talodellisesti stable, onko paha?
Kommentit (11)
Täällä toinen samanlainen.
Mitäs kahvia tykkäät hörpiskellä? Oon tässä koittanu ettiskellä jotai hyvää uutta kahvia, oisko ehdotuksia? :)
[quote author="Vierailija" time="28.05.2015 klo 17:53"]Oletko vielä alkoholistikin? Se kruunaisi kaiken.
[/quote]
Ei kaikki ole alkkiksia kuten sinä.
Olen hoikka, savuton ja kahviton nainen ja käyn töissä kuin normaalit ihmiset ja olen myös taloudellisesti "stable". Vituttaako?
[quote author="Vierailija" time="28.05.2015 klo 17:56"]Olen hoikka, savuton ja kahviton nainen ja käyn töissä kuin normaalit ihmiset ja olen myös taloudellisesti "stable". Vituttaako?
[/quote]
Miksi työtän ihminen olisi "epäbormaali"?
Tupakoin, poltan ja olen alipainoinen. Käyn töissä mutta pelaan ja juon rahani joten en ole taloudellisesti "stable". Vituttaako?
[quote author="Vierailija" time="28.05.2015 klo 17:51"]Lisäksi en ole työssä ja olen silti talodellisesti stable, onko paha?
[/quote]
Ei todellakaan :) Sinua itseäsi taitaa vituttaa koska teit tänne aloituksen.
Miksi se minua vituttaisi?