Onko kaikki naiset siistejä?
Vai löytyykö jostain nainen, joka jättää sukat lattialle, leivänmurut siivoamatta ja astiat pöydälle? Epäilen että ei löydy.
Kommentit (8)
Minä en ainakaan ole. Tiskit pöydille, pyykit puhtaana sänkyyn ja kaappiin joskus viikon sisään. Imurointi kun villakoirat jo juoksee.
Täällä minä! Turhaan siitä on stressaa. Ei kukaan siihen kuole jos ottaa joskus chillimmin. (Oppinut mun mieheltä)
Vierailija kirjoitti:
Minä en ainakaan ole. Tiskit pöydille, pyykit puhtaana sänkyyn ja kaappiin joskus viikon sisään. Imurointi kun villakoirat jo juoksee.
Hyh.
Naisilta lähtee paljon hiuksia, vähän kuin koirilla, pitää aina olla siivoamassa.
ai että kaikki yli 3 miljardia naista maailmassa ois samanlaisia? hei kamoon, yritä edes!
Eivät ole. Kyllä löytyy. Joskus muistan kuinka lähdin kauniin blondin matkaan baarista, yllätys oli melkoinen naisen asunnolla, pari kissaa kusi pitkin lattioita, hiekkalaatikkoa ei ollut tyhjennetty kuukausiin, haju kaamea, nahkainen sohva oli niin iljettävän rasvainen että oksetti istua, sängyssä ainakin puoli vuotta olleet samat lakanat. Joskus voi yllättää todella pahasti. Monta muutakin fisiittiä treffeillä naisen luona on tuonut mieleen kuinka se perus hygienia voi olla niin hukassa. M36v
Mielenterveysongelmaiset tietysti erikseen.
Ap