Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

tulen aggressiiviseksi moottoripyörän julmetun kovasta pärinästä

Vierailija
11.03.2015 |

ihan tunnen kuinka veri alkaa kiehua ja täytyy hengittää syvään, ettei löisi jotakuta silkasta vitutuksesta. VIHAAN SITÄ RAIKUVAN KOVAA PÄRINÄÄ.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä kävin just ajamassa ensimmäisen kerran tällä kaudella. Tuli mahtava olo! Mulla kyllä on itsellä vakkariputket, ei tule kovaa pärinää. Naapurissa on pari HD:ta, niissä on mahtava jylinä, tykkään kyllä kuunnella sitäkin. Kaupungissa jos asuisin, voisi olla eri fiilikset.

Vierailija
2/4 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="11.03.2015 klo 13:02"]Mä kävin just ajamassa ensimmäisen kerran tällä kaudella. Tuli mahtava olo! Mulla kyllä on itsellä vakkariputket, ei tule kovaa pärinää. Naapurissa on pari HD:ta, niissä on mahtava jylinä, tykkään kyllä kuunnella sitäkin. Kaupungissa jos asuisin, voisi olla eri fiilikset.
[/quote]

Kyydissä on kivaa mutta ääni on vittumainen. Ja sinulla on kohta vittumainen flunssa. Nämä kelit eivät ole vielä ajelukelejä vaikka on "jo" maaliskuu. -ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="11.03.2015 klo 13:05"]

[quote author="Vierailija" time="11.03.2015 klo 13:02"]Mä kävin just ajamassa ensimmäisen kerran tällä kaudella. Tuli mahtava olo! Mulla kyllä on itsellä vakkariputket, ei tule kovaa pärinää. Naapurissa on pari HD:ta, niissä on mahtava jylinä, tykkään kyllä kuunnella sitäkin. Kaupungissa jos asuisin, voisi olla eri fiilikset. [/quote] Kyydissä on kivaa mutta ääni on vittumainen. Ja sinulla on kohta vittumainen flunssa. Nämä kelit eivät ole vielä ajelukelejä vaikka on "jo" maaliskuu. -ap

[/quote]

 

Mun mielestä taas kyydissä istuminen on tylsintä tylsää. Ei ole flunssaa. Mä oon ajanut suunnilleen tällaisessa säässä monen sadan kilometrin matkan ihan ilman flunssaa.

Vierailija
4/4 |
11.03.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pärr pärr, kohta otan prätkän tallista ;)
- N23

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yhdeksän viisi