minäpäs OIKEASTI tiedän mitä heidin tilalle on keksitty : ))
Kommentit (12)
Minäpä tiedän ihan oikeasti mitä meidän pyörävajassa tapahtuu!
Mikä muuten oli rangaistus siitä seurustelu-valheesta?
tietää asiasta ennenkuin heidi heitettiin pois? Eli tiesikö tuotanto porukka jo silloin " heidi-jutusta" että osasivat varata jonkun vai olisiko se uusi ollut menossa taloon muutenkin? Tai sitten oli vain ainoa varajäsen?
-ap-
vaan mut luulen et puppua puhut!!!
tuskin perttu mut joku esim viimisestä 5 ihmisestä. Ei voi voittaa kisaa mut sitä ei kerrota talossa tms.
kilpailijat ei olisi riittäneet loppuun asti vaikka Heidi olisikin pysynyt talossa. Viime vuonnahan äänestys oli 2 viikon välein.
Tuskin Perttu menee taloon takaisin. Ainankaan hänellä ei voisi olla mahdollisuutta voittoon. Olisi todella epäreilua muita kilpailijoita kohtaan jos Pertulla olisi mahdollisuus pysyä loppuun saakka. Hänellä on jo valmiiksi suuri kannattaja joukko.
Sellaiset jotka oikeasti tietävät asiasta ovat kirjoittaneen vaitiolo sopimuksen!
Vaikka sä ap. kertoisit, että sinne menee joku Martti, niin ei me tulla siitä yhtään viisaammiksi.
ja minä en ole kirjoittanut mmitään vaitiolosopimusta joten saan huudella mitä haluan : ) -ap-
Onko se ollut eristyksissä vai saanut katsella BB:tä kuin kuka tahansa?
Oletkos sattumoisin samassa työpaikassa kanssani?