Lue keskustelun säännöt.
Seuraako joku täällä Ei saa peittää- podcastia
Kommentit (5)
Mielenkiintoiset jutut, mutta arghhhh, Loviisa Läärän aksentti, väkinäistä. Siinä on ollut aina symppis toinen juontaja, mutta kukaan ei ole kestänyt Loviisaa kahta vuotta kauempaa?
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija kirjoitti:
Ai mikä tämä on?
Kahden Ruotsissa asuvan ja työskentelevän suomalaisen podcast. Molemmilla juontajilla on myös ruotsalainen mies.
Voisin nyt kysyä sitäkin, että mitä joululaulua lauloivat joulujakson lopussa ? Nykyään eivät enää ehdi vastaamaan kysymyksiin, mikä on vähän harmi, mutta myös ymmärrettävää.
Onko muita uusia kuuntelijoita? :) Itse löysin tämän podin jokin aika sitten ja olen tykännyt. Etenkin Loviisa sopii mielestäni tosi hyvin "radio"työhön.
Löysin vasta nyt uv:n jälkeen tämän podin! Nyt jo 40 jaksoa kuunneltuna, vaikka tuskin aion koskaan muuttaa Ruotsiin :D Jutut ovat vaan niin mielenkiintoisia, eikä tunnu siksi niin tyhjältä kuin nämä monet muut höpöttelypodot.