Mulla lipsahti iphone persuksiin kortsun kera
Tyydytin itseäni katsomalla Macilta pornoa ja työnsin iphonea kortsulla suojatuna persiiseeni, no työnsin liian pitkälle ja sinne se liukkaasti sujahti sisään eikä tuu pois. Mitä tässä nyt oikein pitäis tehdä?
Kommentit (10)
Soitat Applen helpdeskiin. Niille homoille tällainen ongelma on ihan arkipäivää.
Tosiaankin, toivottavasti värinähälytys oli päällä...
Ihmisillä tuntuu olevan kova hinku työntää i-tavaraa hanuriinsa, olen törmännyt ilmiöön muillakin palstoilla. Kai se sieltä kakkimalla lähtee, jos lähtee, voimia ap:lle.
ps: saitko mällit roiskumaan onnettomuudesta huolimatta?
Kyllä se tuntuu siellä pysyvän, ei tuu kakkimalla, ja on värinät päällä, olenkin soitellut siihen toisesta puhelimesta, olen jo roiskassut kerran mällit, voisi vetää kyllä käteen myöhemmin uudelleen kun tilanne on mikä on. Odottelen jospa se vaikka olisi yön aikana tullut edes vähän ulos peräpäästäni jotta saisin siitä otteen ja voisin vetää sen pois.
-ap
Et sit mitää muuta keksiny..