Auttakaas vanhaa facen suhteen...
Mulla ei ole aiemmin ollut ongelmaa käytön suhteen, kivat kaverit, ei mitään häiritsevää, mutta nyt otin siskon tytön kaverikseni, ja näemmä nämä nuoret suoltaa koko ajan jotain... en haluais nähdä niitä :( Voin kyllä katsoa tarkoituksella, mutta en haluaisi,e ttä kun itse olen facessa, lapsukaisen kaikki jutut näkyy mulle. Ja kyllä, käytän facea vähän vähän, joten en osaa noita asetuksia, eli Voiko jotenkin estää, ettei tämän lapsukaisen kaikki materiaali virtaa mulle?
Kommentit (3)
Mene sen tytön profiilisivulle ja klikkaa kohtaa seurataan. Seuranta poistuu ja hänen julkaisunsa ei näy uutisvirrassasi, mutta voit käydä katselemassa hänen päivityksiään aina hänen omalla profiilisivullaan.
Ok, kiitos! Haluan, että saa olla kaveri, mutta noin pienten teinien jutut ei nappaa, Kiitos!
Klikkaa tytön profiilista kansikuvan alta "seuraa"-laatikkoa. Sen jälkeen siihen muuttuu en seuraa tms. teksti. Tein itse saman yhden mummelin kanssa :)