Hirveä nälkä
Mies on suuttunut jostain eikä oo antanut rahaa pariin päivään. Kaapeista on syöty kaikki mahdollinen (ei hirveästi ostella kaappeihin mitään joten syöty ne parit purkit mitä on).
Miten saan ton jästin lepytettyä? Mietin varastaisinko vaan törkeästi lompakosta, kun hän on vessassa? Alkaa keinot olla vähissä ja nälkä hirveä!
Kommentit (6)
Ei muuta kuin hirveä lautaselle sitten.
[quote author="Vierailija" time="03.01.2015 klo 18:05"]Mies on suuttunut jostain eikä oo antanut rahaa pariin päivään. Kaapeista on syöty kaikki mahdollinen (ei hirveästi ostella kaappeihin mitään joten syöty ne parit purkit mitä on).
Miten saan ton jästin lepytettyä? Mietin varastaisinko vaan törkeästi lompakosta, kun hän on vessassa? Alkaa keinot olla vähissä ja nälkä hirveä!
[/quote]
Paska ukkoskos siellä päättää milloin saa syödä. Ei eedvartti mitä sakkia
En haluaisi koskaan olla tilanteessa jossa mies antaisi minulle rahaa ja joutuisin olemaan nälissäni kun ei antaisi rahaa. Ei ole kahden tasa-arvoisen aikuisen parisuhde tuollainen vaan vanhemman ja lapsen suhde.
Ai niin, aloitus olikin provo.
Onko teillä lapsia? Mitä se mies sitten itse syö? Käykö raflassa kun sinä näet nälkää. Älä varasta, vaan kerro että on kova nälkä. Mites olet hänet niin pahasti suututtanut?