Lue keskustelun säännöt.
Tykkäisitkö tälläisestä lahjasta?
22.12.2014 |
Itsetehtyä toffeeta nätissä purkissa. Tuikku ja siihen tuikku"kuppi" joka koristeltu kauniisti helmillä jne. Sekä herkkukori jossa kaikkea herkkunaposteltavia, servettejä ja viinipullo?
Anopille
Kommentit (4)
Minä tykkäisin! Ruokalahjat on mieluisia, koska omistan jo kaiken mitä tarvitsen. En halua mitään krääsää nurkkiin. Tuo olisi mieluinen (vaikka tuikun heittäisin varmaan pois)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Mä en tykkäis ja ottaisin varmaan vittuiluna jos joku mut tunteva tois mulle, kun kaikki mut tuntevat tietää etten karkkeja oo syöny koskaan, ja viinistä saan päänsäryn :D Mutta muuten jos ihminen yleensäkin pitää tuollaisista niin varmasti kiva lahja :)
Itse en tykkäisi. Itsetehdyistä syötävistä ei voi olla varma (jollei tunne antajaa hyvin ja todella tiedä tämän hygienian olevan erinomaisella tasolla). Tuikkukuppi "krääsää" eli turha, valitettavasti. Kori (itsessään myös krääsää) sisällöstä riippuen voisi olla ihan kiva, joskaan erityisiä servettejä meillä ei käytetä eikä viiniä juoda.
Voisin silti uskoa että joku ilahtuisi tuosta lahjasta kovasti, toivottavasti tunnet anoppisi ja hän kuuluu näihin ihmisiin =)