Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet eivät koskaan ikinä ole tykänneet minun kuvistani/jutuistani :( miksi ei?

Vierailija
20.10.2021 |

Jos miettii FB ja IG. Mikä siinä on kun miestutut eivät pidä asioista? Ihan tosissaan kysyn. Pakko myöntää että välillä kaipaa miespuolisiltakin kavereiltakin jotain kommenttia tai tykkäystä harrastuksiin ja juttuihin liittyen.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
20.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi kaipaat hyväksyntää muilta?

Vierailija
2/4 |
20.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaikea sanoa tilanteesta kummemmin tietämättä. Olen omalla kohdallani hieman samassa tilanteessa. Kyllä miespuoliset työkaverit, entiset koulukaverit jne tykkäävät jutuistani ja kuvistani ja yhtälailla tekevät niin muidenkin naispuolisten kohdalla. Miehen sukulaiset, siis miespuoliset taas eivät tykkää koskaan mistään. Yhtäkään heistä en ole itse pyytänyt kaveriksi. Mulla ei ole mitään yhteistä niitten juoppojen jörriköitten kanssa.

Julkaisuni ovat tavallisesta elämästä. En tosin ota kiivaasti kantaa mihinkään. Herutuskuvia en laita koska kavereissa on monenlaisia ihmisiä. En esittele ostoksiani.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
20.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Säälittävää. Mitä ihmeen väliä on jollain klikkauksella?

Vierailija
4/4 |
20.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Laihduta

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme neljä kaksi