Mitä naisilla on Urosta vastaan?
Perustakaa vaikka oma firma Naaras ja pankaa paremmaksi. Työllistäkää ykskin tyyppi niin olisi jotain lihaksia kuittailla.
Naiset on ihme pirkkoja.
Kommentit (8)
Ei naiset saa perustaa vain biologisiin naisiin viittaavaa yritystä tai yhdistystä, koska se olisi transfobista.
Tämä urosraivokin on joku mgtow-miesten keksimä juttu, minkä varjolla voi naisia syytellä milloin mistäkin. En tiedä ainoatakaan naista, joka olisi tuosta Uros nimestä jotenkin loukkaantunut. Sen sijaan tiedän montakin yrittäjänaista, joilla on myös alaisia.
Ai, olen nainen, eikä minulla ole mitään Urosta vastaan. Hauska idea.
Vain feministeillä on jotain Urosta vastaan ja feministit eivät ole naisia. Biologialtaan naaraita mutta eivät naisia isolla N:llä. Miehen kannattaa olla kiinnostunut vain Naisten mielipiteistä.
Vierailija kirjoitti:
Ai, olen nainen, eikä minulla ole mitään Urosta vastaan. Hauska idea.
Oot nainen ainoastaan chatissä😀
Ei minua tamperelaisten kotkotukset kiinnosta. ristikää latonne vaikka Pas*apökäleeksi.
Haloo. Nyt valoja päälle sielä. Tuo Uros yrityksen nimenä ei liity mitenkään sukupuolisuuteen, vaan nimi muodostuu miten se nyt muodostuu.
Häirijö on kuvittelijoitten päässä.
Se on Oulusta. Riittääkö vastaukseksi ?