Salatut elämät
Mitä mieltä olette matikasta susanna Laineen näyttelemänä. Minusta tosi huono näyttelijä, ja ulosanti on jäykkää ja Huono naaman vääntelyä. Ihan hullua että sarjan käänteet on nykyisin paneskelua, ja Jutan ja Lassen jälkeen alkoi tämä touhu. Kieroilu pilaa myös sarjan.
Jotain oli pakko keksiä, kun kaikki juonet on jo käytetty.
Kommentit (6)
Salkkareissa ei muita olekaan kuin huonoja näyttelijöitä, joten eiköhän tuo sovi joukkoon siinä missä muutkin "tähdet".
Salkkarit on nykyään niin kuraaa. Voi niitä aikoja kun näyttelijät osasi salkkareissa oikeasti näytellä. 2013 vuoteen asti katsoin salkkareita siihen se sitten jäikin.
Kuka enään jaksaa katsoa salkkareita? Näyttely on aivan huonoa ja salkkarin tapahtumat vaan toistaa itseään. Äh.
Koko maikkarin ohjelmatarjonta täyttä pa**aa, ilmeisesti maikkarille ostettavat ohjelmat jotka näkyy ensin maksukanavalla ovat niin kalliit, että rahaa ei jää yksinkertaisesti enää muuhun tuotantoon. Wallander, siis ihan laatua, pyörii ties kuin monetta kertaa non-stoppina. TTK:ssa se saa***nan käkättäjä ja alkaa kohta julkiset tanssijat loppumaan, Possea ei ymmärrä ja tämä salkkarit on rahan hukkaa...tätä listaa voisi jatkaa ja pitkälle. Ainot ohjelmat joita katson MTV:ltä on uutiset ja sää, joku illan pääuutislähetys pitää nähdä.
Seuratkaa minkä verran sitä varsinaista ohjelmaa on sille varatusta ajasta, pääsääntöisesti n. 66%, loppu täytetää mainoksilla ja niistäkin suurin osa on omien ohjelmien mainostamista.
Salla kauhee kälättäjä ja nuo valtavat pussihihat korostaa sen lihavuutta! Ja Ulla kauhee kiekuja, naamanvääntelijä ja irvistelijä. Olis vaan pysynyt siellä Kankaanpäässä lopun ikää!
Kuraakin pahempaa kuraa todellakin!
Hän kyllä ilmeilee kovasti, ainakin verrattuna muihin sarjan näyttelijöihin. Jotenkin se häiritsee.