Nicki Minaj kertoi Twitterissä epäilevänsä koronarokotetta, syynä tarina trinidadilaisen serkun kaverin kiveksistä – Lopulta asiaan puuttui terveysministeri.
Terveystieteiden, lääketieteen ja epidemologian tohtori Nicki pelkäsi ilmeisestu että pallot turpoaa.
https://www.hs.fi/nyt/art-2000008268231.html?share=6e533c92f9bac47d07fb…
Kommentit (12)
Vierailija kirjoitti:
"Aiheena oli räppäri Nicki Minajin väite, jonka mukaan hänen trinidadilaisen serkkunsa kaverin kivekset olivat turvonneet koronarokotteen sivuvaikutuksena."
Sittenkö serkku kävi aamusuihkussa ja -pim- ongelma poistui?
Siis serkun kaveri..
Tarinat kiveksistä ovat aina jänniä.
Kivekset voivat pullottaa monesta syystä.
En nyt lähtisi heti vakavan haitan haittailmoitusta tekemään ellei kaikkea muuta ole suljettu pois.
Ainakin Nickillä on riittävästi palleja puhua asiasta.
Todennäköinen syy on sukupuolitauti mutta näköjään epätoivoinen voi yrittää miten outoa selitystä tahansa kun vaimo ei taida tuosta oikeasta syystä tykätä.
Serkun kaverin olis ehkä kannattanut miettiä kahteen kertaan ennen kuin naukkaili niitä poppaliemiä mieskunnon boostaamiseksi häitten alla XD
Ok siis Minaj ei ole rokotettu. Ostakaa levyjä kun niitä vielä saa, jos NM kuolee koronaan levyjen arvo nousee. Ja saatavuus heikkenee.
No onhan hänellä lääketieteellisiä meriittejä, kun on tullut tunnetuksi gluteus maximuksena päällä olevan rasvakerroksen vatkaamisesta.
Jos joku ottaa terveysneuvoja vastaan tuon näköiseltä naiselta niin on ansainnut kaikki seuraamukset.
Kivespuuu-uussukat, kivespuuuu-uuuussukat ne kilvaaan helkkäileeeeee
"Aiheena oli räppäri Nicki Minajin väite, jonka mukaan hänen trinidadilaisen serkkunsa kaverin kivekset olivat turvonneet koronarokotteen sivuvaikutuksena."
Sittenkö serkku kävi aamusuihkussa ja -pim- ongelma poistui?