Zumbaohjaani on ilmeisesti rakastunut minuun :=O
laittoi ensin kaveripyynnön ja sitten alkoi pommittamaan kehuilla kuinka kaunis olen plaplaaa ja
sitten pyysi lähtemään kanssaan jonnekkin ihme-kuubaskerho-bileisiin perjantaina. Eikö tuo ole jo vähän epäammattimaista? Hän on naimisissa ja hänellä on lapsi, väittää että huonosti meneeä vaimon kanssa. joo joo..
Kommentit (22)
No torju se jos itseäsi ei kiinnosta. Mikä tuossa nyt on ihmeellistä?
on se vähän outoa, minä en tyykää sellaisista ulkomaan elävistä, mutta ilmoittelen täällä jos tyyppi olisi tuttu jollekin toisellekin, kun sanoi että pari tyttöystävää löytyy ennestäänkin. :D))
ap
Hienoo.. Tunnetko itsesi nyt todella erityiseksi?
joo tunnen, se piirrittää tosissaan. Ootteko kateellisia?
ap
Ihan varmasti käyttää tota "asemaansa" naishen iskemiseen. Mua joskus joku feissari pyysi treffeille puhuttuaan ensin maailman lasten hädästä. Pistä luu kurkkuun. Inhottaa noi pettäjät.
Noo eiköhän tuo lähettele samoja kutsuja muutamalle muullekin :D
olen nähnyt kuinka naiset kuolaa sen perään. Nuoresta vanhempaan ladiin niin ollaan makeita ja persettä nokan edessä pyöritellään.
ap
Mitä te minua alapeukutatte? ei se mun syy ole kun jotkut ovat niin halpoja.
ap
Miksi teit tämän avauksen? Haluatko nyt jotenkin keskustella tästä, saada ohjeita, vinkkejä, kannustusta vai mistä on kyse?
Jos joku haluaa sun kanssa seksiä, se ei meinaa sitä, että se olisi rakastunut suhun.
[quote author="Vierailija" time="16.10.2014 klo 13:35"]
joo tunnen, se piirrittää tosissaan. Ootteko kateellisia?
ap
[/quote]
Ilmeisesti vaikutat siltä, että susta vois irrota vaakazumbaseuraa. :)
No ehen vaikuta, aloituksen tein siksi että siitä tyypistä huomaa kyllä että sille kelpaa kuka vaan.
Ettei täällä joku onneton luule että on hänen ainoa mielenkiinnon kohde.
ap
Multa ei irota, mutta teiltä varmasti irtoaisikin.
ap
En tajua tota viimeistä heittoa :D Antaa susta vähän tyhmän kuvan.
bimboooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
[quote author="Vierailija" time="16.10.2014 klo 14:22"]
bimboooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
[/quote]
Joo arvasinhan mä että joku sen "uhri" täältä löytyy. Totuus kirpaisee.
Otan osaa.
ap
Siis en edelleenkään ymmärrä, mitä ap tällä aloituksellaan hakee. Aloituksen teit "siksi, että tyypistä huomaa että sille kelpaa kuka vaan", mutta silti otskoit aloituksesi "zumbaohjaajani on ilmeisesti rakastunut minuun." Eikö kuvaavampi otsikko olisi ollut jotain tyyliin: Zumbaohjaajani on ilmeisesti sarjapettäjä?
Otsikossa oleva hymiö :=o luo ajatuksen, että asia olisi hämmentävä tai yllättävä. Aloitusviesti taas kertoo, kuinka "ottaa pannuun" tuo ohjaaja.
Lisää vaimo keskusteluun. Ja kun näet vaimon nähneen viestin, poista tyyppi kavereista ja estä.
TAI
Lähde sen messiin.
Rakastunut? No tuskin nyt rakastaunut sentään.